Kód: 60/DIE 60/CHL Zvoľte variant | Značka: Lapeo

Ty a Múdrostrom + BONUS

€39,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Rozprávka okúzli čitateľov jedinečným spojením dobrodružstva a mystiky prírody, pričom každý strom ukrýva svoje tajomstvá.

Kategória: Naše knihy
Vek: 6 - 8 rokov
Počet strán: 42
Hmotnosť: 350 g
Formát: 210x200 mm
Dodacia lehota: dodanie do 12 prac. dní
Autori
Slovenskí autori a ilustrátori
kvalitné prevedenie
knihy
Unikátne príbehy
vytvorené s láskou
Ekologické
Ekologické balenie
priaznivé pre životné prostredie

V druhom diely tejto kúzelnej ságy sa Váš hrdina púšťa na cestu plnú nečakaných zvratov, aby odhalil tajomstvo samotného Múdrostromu. V rozprávke sa objaví nový priateľ - škriatok Mudrlantík. S jeho mudrovaním a nezvyčajným šarmom bude Váš hrdina sprevádzaný príbehom a spolu budú čeliť novým výzvam.

Nádherný popis prostredia vytvára atmosféru, ktorá nájde cestu do sŕdc nielen detí, ale aj dospelých. "Ty a Múdrostrom" nie je len rozprávkou, je cestou do sveta, kde sa dobrodružstvo mieša s kúzlom, a kde príroda odkrýva svoje tajomstvá. Nechajte sa strhnúť touto pútavou rozprávkou, ktorá osloví každého, kto túži po magickom svete plnom zázrakov a posolstva ako máme pristupovať k okolitej prírode.

BONUS

Bonusovou zložkou ku knihe sú afirmačné kartičky. Jedná sa o pozitívne vety, ktoré posilňujú to dobré, čo je v nás. Pomáhajú nám upevniť nové návyky, učia nás robiť správne veci a múdre rozhodnutia. Robia náš život krajším a lepším. 

Pozn. drevo je prírodný materiál a každý kus dreva je jedinečný. To znamená, že každá kniha má svoje vlastné charakteristiky a povrchové nepravidelnosti, ktoré dodávajú každému kusu svoj špeciálny šarm.

Vlastné personalizované knihy pre deti.