Kód: 51/DIE 51/CHL Zvoľte variant | Značka: Lapeo

Ty a Dobrostrom + BONUS

€39,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Rozprávka nám pripomína, že dobro a radosť môžu byť nájdené v tom, keď pomáhame druhým a sme vnímavejší k prostrediu, ktoré nás obklopuje.

+ BONUS DOBROMER

Kategória: Naše knihy
Vek: 3 - 5 rokov
Počet strán: 46
Hmotnosť: 350 g
Formát: 210x200 mm
Dodacia lehota: dodanie do 12 prac. dní
Autori
Slovenskí autori a ilustrátori
kvalitné prevedenie
knihy
Unikátne príbehy
vytvorené s láskou
Ekologické
Ekologické balenie
priaznivé pre životné prostredie

Rozprávka "Ty a Dobrostrom" nás zavedie do malej dediny, kde žijú starí rodičia nášho hlavného hrdinu. Dedko nám ukáže tri tajomné čarovné stromy, z ktorých jeden z nich nesie v sebe silu povzbudiť deti k dobrým skutkom. Dobrostrom plní svoju úlohu inšpirácie a Vaše dieťa sa stáva hrdinom, ktorý mení svoj svet tým, že koná dobročinné skutky. Táto rozprávka nám pripomína, že dobro a radosť môžu byť nájdené v tom, keď pomáhame druhým a sme vnímavejší k prostrediu okolo nás.

Dobromer je vynikajúci motivačný nástroj, ktorého cieľom je viesť dieťa hravou formou ku konaniu dobra a dobrých skutkov. Prospešné návyky, ktoré si vypestujeme v detstve, prispievajú k budovaniu hodnôt a pozitívnych postojov v dospelosti.

Pozn. drevo je prírodný materiál a každý kus dreva je jedinečný. To znamená, že každá kniha má svoje vlastné charakteristiky a povrchové nepravidelnosti, ktoré dodávajú každému kusu svoj špeciálny šarm.

Vlastné personalizované knihy pre deti.